Indian Chief Classic
Indian Chief Classic to motocykl cruiser. Jednostka napędowa: Thunder Stroke™ 111. Masa: 370 kg.
Lata produkcji
2018
Masa
370 kg
Typ silnika
Thunder Stroke™ 111
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Indian Chief Classic |
|---|---|
| Rok produkcji | 2018 |
Silnik
| Typ silnika | Thunder Stroke™ 111 |
|---|---|
| Średnica x skok | 101 x 113 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa System Closed loop Wtrysk paliwa / 54mm bore |
| Rozrusznik | Elektryczny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, Multi-Plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Cast aluminiowa Frame with Integrated Air-Box |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys, |
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator , |
| Hamulce przednie | 2x300 mmpływająca Rotor 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single300 mmpływająca Rotor 2 piston calipers |
| Opona przednia | 130/90B16 67H |
| Opona tylna | 180/65B16 81H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1646 mmmm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 692 mm |
| Masa | 370 kg |
| Zbiornik paliwa | 20.8 L / 5.5 Gal |
Pozostałe dane
| Max Toque | 139 Nm / 14.2 kgf-m przy 2800 obr./min |
|---|---|
| Gear Ratio | 1st 9.403 : 1 2nd 6.411 : 1 3rd 4.763 : 1 4th 3.796 : 1 5th 3.243 : 1 6th 2.789 : 1 |
| Final Drive Ratio | 2.2 : 1 |
| Prześwit | 139.7 mm |
| DryWeight | 354.0 kg |