Indian Chief Dark Horse
Indian Chief Dark Horse to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1890 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Thunder Stroke™ 11649˚ Dwucylindrowy widlasty (V-Twin).
Lata produkcji
2020
Pojemność
1890 ccm
Typ silnika
Czterosuw, Thunder Stroke™ 11649˚ Dwucylindrowy widlasty (V-Twin)
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Indian Chief Dark Horse |
|---|---|
| Rok produkcji | 2020 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Thunder Stroke™ 11649˚ Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) |
|---|---|
| Pojemność | 1890 ccm |
| Średnica x skok | 103.2 x 113 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Air / Chłodzenie olejem |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa, closed loop/54 mm bore |
| Rozrusznik | Elektryczny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, Multi-Plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty, 152 tooth |
Podwozie
| Rama | Cast aluminiowa Frame with Integrated Air-Box |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 46mm cartridge forks with dual rate springs |
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator , |
| Hamulce przednie | 2x300 mmpływająca Rotor 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single300 mmpływająca Rotor 2 piston calipers |
| Opona przednia | Dunlop® American Elite, 130/60B19 61H |
| Opona tylna | Dunlop® American Elite 180/65B16 81H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1668mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 650 mm |
| Zbiornik paliwa | 20.8 L / US 5.5 Gal |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Split dual exhaust with crossover |
|---|---|
| Akumulator | 12 volts / 18 amp/hour, 310 CCA |
| Max Toque | 168 Nm przy 2900 obr./min |
| Gear Ratio | 1st 9.403 : 1 2nd 6.411 : 1 3rd 4.763 : 1 4th 3.796 : 1 5th 3.243 : 1 6th 2.789 : 1 |
| Final Drive Ratio | 2.2 : 1 |
| Front Wheel | Cast 19″ x 3.5″ with tire pressure monitoring |
| Rear Wheel | 16″ x 5.0″ with tire pressure monitoring |
| Prześwit | 139.7 mm |
| Dry Weighty | 362 kg |