Indian Chief Dark Horse
Indian Chief Dark Horse to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1890 ccm. Jednostka napędowa: Thunderstroke 116. Masa: 304 kg.
Lata produkcji
2022
Pojemność
1890 ccm
Masa
304 kg
Typ silnika
Thunderstroke 116
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Indian Chief Dark Horse |
|---|---|
| Rok produkcji | 2022 |
Silnik
| Typ silnika | Thunderstroke 116 |
|---|---|
| Pojemność | 1890 ccm |
| Średnica x skok | 103.2 x 113 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa System Closed loop fuel injection / 54 mm bore |
| Rozrusznik | Elektryczny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, Multi-Plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Steel-tube frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 46mm Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys with regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Single 300 mm semi-pływająca rotor 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 300 mm pływająca rotor 2 piston caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 130/60B19 61H |
| Opona tylna | 180/65 B16 81H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1626 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 662 mm |
| Masa | 304 kg |
| Zbiornik paliwa | 15.1 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Dual Exhaust with Crossover |
|---|---|
| Max Toque | 162 Nm przy 2900 obr./min |
| Gear Ratio | 1st 9.403 : 12nd 6.411 : 13rd 4.763 : 14th 3.796 : 15th 3.243 : 16th 2.789 : 1 |
| Final Drive Ratio | 2.2 : 1 |
| Front Wheel | Cast Black 19 x 3.5 |
| Rear Wheel | Cast Black 16 x 5.0 |
| Prześwit | 125 mm |