Indian Chief Deluxe
Indian Chief Deluxe to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1720 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), 2 zawory na cylinder.. Masa: 350 kg.
Lata produkcji
2009-10
Pojemność
1720 ccm
Masa
350 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), 2 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Indian Chief Deluxe |
|---|---|
| Rok produkcji | 2009-10 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), 2 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 1720 ccm |
| Średnica x skok | 3.966 x 4.25 in. |
| Stopień sprężania | 9.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Closed loop sequential port Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Digital CDI |
| Rozrusznik | -Elektryczny |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | High tensile steel, Amortyzator centralny |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41 mm diameter |
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator |
| Hamulce przednie | Single 292mm Tarcza 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 292mm Tarcza 1 piston calipers |
| Opona przednia | 130/90-16 |
| Opona tylna | 150/90-16 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1737 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | Laden: 660 mm / 26.6 in, Unladen: 706 mm |
| Masa | 350 kg |
| Zbiornik paliwa | 20.8 L |
Pozostałe dane
| Max Toque | 135.6 Nm |
|---|---|
| Gear Ratio | 1st 10.441:1 2nd 7.090:1 3rd 5.172:1 4th 3.984:1 5th 3.193:16th 2.771:1 |