Indian Chieftain
Indian Chieftain to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1811 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Thunder Stroke™ 111. Masa: 385 kg.
Lata produkcji
2015-16
Pojemność
1811 ccm
Masa
385 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Thunder Stroke™ 111
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Indian Chieftain |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015-16 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Thunder Stroke™ 111 |
|---|---|
| Pojemność | 1811 ccm |
| Średnica x skok | 101x 113 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa System Closed loop Wtrysk paliwa / 54mm bore |
| Rozrusznik | Elektryczny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, Multi-Plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | 2.2 : 1 |
Podwozie
| Rama | High tensile steel, Amortyzator centralny |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys, |
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator , |
| Hamulce przednie | 2x pływająca Rotor 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single pływająca Rotor 2 piston calipers |
| Opona przednia | 130/90B16 67H |
| Opona tylna | 180/65B16 81H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1668 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 660 mm |
| Masa | 385 kg |
| Zbiornik paliwa | 20.8 L / 5.5 gal |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | System Split dual exhaust w/ cross-over |
|---|---|
| Max Toque | 1349 ft-lbs 119.2 ft-lbs / 161.6 Nm przy 3000 obr./min |
| Gear Ratio | 1st 9.403 : 1 2nd 6.411 : 1 3rd 4.763 : 1 4th 3.796 : 1 5th 3.243 : 1 6th 2.789 : 1 |
| Wheels | 60 Spoke 16 x 3.5" Front and 16" x 5" Rear" |
| Prześwit | 140 mm |
| GVWR | 630 kg |