Indian Chieftain
Indian Chieftain to motocykl cruiser. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Thunder Stroke™ 111. Masa: 385 kg.
Lata produkcji
2017-18
Masa
385 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Thunder Stroke™ 111
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Indian Chieftain |
|---|---|
| Rok produkcji | 2017-18 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Thunder Stroke™ 111 |
|---|---|
| Średnica x skok | 101 x 113 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa System Closed loop Wtrysk paliwa / 54mm bore |
| Rozrusznik | Elektryczny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, Multi-Plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Cast aluminiowa Frame with Integrated Air-Box |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys, |
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator , |
| Hamulce przednie | 2x pływająca Rotor 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single pływająca Rotor 2 piston calipers |
| Opona przednia | Dunlop® American Elite 130/60B19 61H |
| Opona tylna | Dunlop® Elite 3 Multi-Compound 180/60R16 80H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1668 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 660 mm |
| Masa | 385 kg |
| Zbiornik paliwa | 20.8 L |
Pozostałe dane
| Max Toque | 139 Nm / 14.2 kgf-m przy 2800 obr./min |
|---|---|
| Gear Ratio | 1st 9.403 : 1 2nd 6.411 : 1 3rd 4.763 : 1 4th 3.796 : 1 5th 3.243 : 1 6th 2.789 : 1 |
| Final Drive Ratio | 2.2 : 1 |
| Front Wheel | Cast 19 in x 3.5 in |
| Rear Wheel | Cast 16 in x 5 in |
| Prześwit | 140 mm |
| GVWR | 630 kg |