Indian Chieftain Classic
Indian Chieftain Classic to motocykl cruiser. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Thunder stroke 111. Masa: 381 kg.
Lata produkcji
2018-19
Masa
381 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Thunder stroke 111
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Indian Chieftain Classic |
|---|---|
| Rok produkcji | 2018-19 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Thunder stroke 111 |
|---|---|
| Średnica x skok | 101 x 113 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa system, closed loop Wtrysk paliwa / 54mm bore |
| Rozrusznik | Elektryczny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Cast aluminiowa frame with integrated air-box |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 46mm Widelec teleskopowy – cartridge type |
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator w/ air adjust |
| Hamulce przednie | 2x 300mm pływająca rotor 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 300mm pływająca rotor 2 piston caliper |
| Opona przednia | Dunlop Elite 3 130/90B16 73H |
| Opona tylna | Dunlop Elite 3 Multi-Compound 180/60R16 80H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1668 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 660 mm |
| Masa | 381 kg |
| Zbiornik paliwa | 20.8 L |
Pozostałe dane
| Max Toque | 139 Nm / 14.2 kgf-m przy 2800 obr./min |
|---|---|
| Gear Ratio | 1st 9.403 : 1 2nd 6.411 : 1 3rd 4.763 : 1 4th 3.796 : 1 5th 3.243 : 1 6th 2.789 : 1 |
| Final Drive Ratio | 2.2:1 |
| Front Wheel | Cast 16 in x 3.5 in |
| Rear Wheel | Cast 16 in x 5 in |
| Prześwit | 142 mm |
| GVWR | 628 kg |