Indian Chieftain Dark Horse 116
Indian Chieftain Dark Horse 116 to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1890 ccm. Jednostka napędowa: Thunder Stroke 116, 49˚ Dwucylindrowy widlasty (V-Twin). Masa: 376 kg.
Lata produkcji
2020
Pojemność
1890 ccm
Masa
376 kg
Typ silnika
Thunder Stroke 116, 49˚ Dwucylindrowy widlasty (V-Twin)
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Indian Chieftain Dark Horse 116 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2020 |
Silnik
| Typ silnika | Thunder Stroke 116, 49˚ Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) |
|---|---|
| Pojemność | 1890 ccm |
| Średnica x skok | 103.2 x 113mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Air / Chłodzenie olejem |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa, closed loop, 54 mm bore |
| Rozrusznik | Elektryczny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty, 152 tooth |
Podwozie
| Rama | High tensile steel, Amortyzator centralny |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 46mm Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator , air regulowane |
| Hamulce przednie | 2 x 300mm pływająca rotor 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 300mm pływająca rotor 2 piston calipers |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 130/60B19 61H Dunlop American Elite |
| Opona tylna | 180/60R16 80H Dunlop Elite 3 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1668 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 650 mm |
| Masa | 376 kg |
| Zbiornik paliwa | 20.8 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Split dual exhaust with cross-over |
|---|---|
| Max Toque | 168 Nm przy 2900 obr./min |
| Gear Ratio | 1st 9.403 : 1 2nd 6.411 : 1 3rd 4.763 : 1 4th 3.796 : 1 5th 3.243 : 1 6th 2.789 : 1 |
| Final Drive Ratio | 2.2:1 |
| Front Wheel | Cast 19″ x 3.5″ |
| Rear Wheel | Cast 16″ x 5.0″ |
| Prześwit | 130 mm |
| GVWR | 628 kg |