Indian Chieftain Limited
Indian Chieftain Limited to motocykl cruiser. Jednostka napędowa: Czterosuw, 49º Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), pushrod, Thunder Stroke™ 111. Masa: 390 kg.
Lata produkcji
2019
Masa
390 kg
Typ silnika
Czterosuw, 49º Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), pushrod, Thunder Stroke™ 111
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Indian Chieftain Limited |
|---|---|
| Rok produkcji | 2019 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 49º Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), pushrod, Thunder Stroke™ 111 |
|---|---|
| Średnica x skok | 101 x 113 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa System Closed loop Wtrysk paliwa / 54mm bore |
| Rozrusznik | Elektryczny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, Multi-Plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Cast aluminiowa Frame with Integrated Air-Box |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys, |
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator , with air adjustment |
| Hamulce przednie | 2x 300mm tarcza pływającas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 300mm tarcza pływająca 2 piston calipers |
| Opona przednia | Dunlop® American Elite 130/60B19 61H |
| Opona tylna | Dunlop® Elite 3 Multi-Compound 180/60R16 80H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1668 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 660 mm |
| Masa | 390 kg |
| Zbiornik paliwa | 20.8 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Dual exhaust w/ cross-over |
|---|---|
| Max Toque | 161.6 Nm przy 2100 obr./min |
| Gear Ratio | 1st9.403 : 12nd6.411 : 13rd4.763 : 14th3.796 : 15th3.243 : 16th2.789 : 1 |
| Final Drive Ratio | 2.2 : 1 |
| Front Wheel | Cast 19 in x 3.5 in |
| Rear Wheel | Cast 16 in x 5 in |
| Prześwit | 142 mm |