Indian Dakota 4
Indian Dakota 4 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1845 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, in line four cylinder.. Moc maksymalna wynosi 74.00 KM / 54 k, W przy 3800 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 168.1 Nm 124 ft-lb przy 2650 obr./min. Masa: 325.0 kg.
Lata produkcji
2003-07
Pojemność
1845 ccm
Moc maksymalna
74.00 KM / 54 k, W przy 3800 obr./min
Moment obrotowy
168.1 Nm 124 ft-lb przy 2650 obr./min
Masa
325.0 kg
Typ silnika
Czterosuw, in line four cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Indian Dakota 4 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2003-07 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, in line four cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 1845 ccm |
| Średnica x skok | 85.7mm x 80mm |
| Stopień sprężania | 7.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Single Weber via Elektryczny pump. Fuel injection with full engine management Opcjonalne |
| Układ zapłonowy | Distributor (Standardowe models). Electronic ignition Opcjonalne |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 74.00 KM / 54 k, W przy 3800 obr./min |
| Moment obrotowy | 168.1 Nm 124 ft-lb przy 2650 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 4 biegi . |
|---|---|
| Napęd końcowy | Cardan Wał kardanowy. |
Podwozie
| Rama | Rama kołyskowa, triple braced. Seamless tubular steel. |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Koni Dial-A-Ride. regulowane air Opcjonalne. |
| Hamulce przednie | Single 320mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Internal expanding |
Wymiary i masa
| Masa | 325.0 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 18 L |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st : 2.88 2nd: 1.72 3rd: 1.75 4th: 1.00. |
|---|---|
| Tyres | Avon Roadrunner 90-16. Dunlop Touring Elite Opcjonalne |