Indian FTR 1200
Indian FTR 1200 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1203 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4-zaworów na cylinder, Graded Buckets. Moc maksymalna wynosi 120 KM / 89.5 k, W przy 6000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 115.2 Nm przy 6000 obr./min.
Lata produkcji
2019-20
Pojemność
1203 ccm
Moc maksymalna
120 KM / 89.5 k, W przy 6000 obr./min
Moment obrotowy
115.2 Nm przy 6000 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4-zaworów na cylinder, Graded Buckets
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Indian FTR 1200 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2019-20 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4-zaworów na cylinder, Graded Buckets |
|---|---|
| Pojemność | 1203 ccm |
| Średnica x skok | 102 x 73.6 mm |
| Stopień sprężania | 12.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa Closed Loop, 60 mm Bore |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 120 KM / 89.5 k, W przy 6000 obr./min |
| Moment obrotowy | 115.2 Nm przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-plate w/ assist-and-slip |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | 525 Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama kratownicowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | w pełni regulowane inverted 43mm Widelec teleskopowy cartridge fork |
| Zawieszenie tylne | w pełni regulowane piggyback IFP |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Rotor Brembo with 4-Piston Calipers |
| Hamulce tylne | Single 265mm Rotor, Brembowith 2-Piston Calipers |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 120/70R19 60VDunlop DT3-R Zaciski radialne |
| Opona tylna | 150/80R18 70VDunlop DT3-R Zaciski radialne |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1524 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 841 mm |
| Zbiornik paliwa | 12.9 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | 2-1-2 |
|---|---|
| Final Drive Ratio | 2.882 : 1 |
| Gear Ratios | 1st 2.769 : 1 2nd 1.882 : 1 3rd 1.500 : 1 4th 1.273 : 1 5th 1.125 : 1 6th 1.036 : 1 |
| Lean Angle | 43° |
| Front Wheel | Cast 19 in x 3 |
| Rear Wheel | Cast 18 in x 4.25 |
| Prześwit | 183 mm |
| DryWeight | 221.3 kg |
| WetWeight | 234.5 kg |
| GVWR | 430 kg |