Indian FTR 1200 Carbon
Indian FTR 1200 Carbon to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1203 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder, graded buckets. Moc maksymalna wynosi 123 KM / 91.7 k, W przy 6000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 120 Nm przy 5900 obr./min.
Lata produkcji
2020
Pojemność
1203 ccm
Moc maksymalna
123 KM / 91.7 k, W przy 6000 obr./min
Moment obrotowy
120 Nm przy 5900 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder, graded buckets
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Indian FTR 1200 Carbon |
|---|---|
| Rok produkcji | 2020 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder, graded buckets |
|---|---|
| Pojemność | 1203 ccm |
| Średnica x skok | 102 x 73.6 mm |
| Stopień sprężania | 12.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa Closed Loop, 60 mm bore |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 123 KM / 91.7 k, W przy 6000 obr./min |
| Moment obrotowy | 120 Nm przy 5900 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-plate w/ assist-and-slip |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | 525 Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama kratownicowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | w pełni regulowane inverted 43mm Widelec teleskopowy cartridge fork |
| Zawieszenie tylne | w pełni regulowane piggyback IFP |
| Hamulce przednie | 2x 320mm t5 Rotor Brembo with 4-Piston Calipers |
| Hamulce tylne | Single 260mm t5 Rotor, Brembowith 2-Piston Calipers |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 120/70R19 60V |
| Opona tylna | 150/80R18 70V |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1524 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 815 mm - 853 mm - 33.5 in |
| Zbiornik paliwa | 12.9 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Akrapovič 2-into-1 |
|---|---|
| Final Drive Ratio | 2.882:1 |
| Gear Ratios | 1st 13.361:1 2nd 9.082:1 3rd 7.237:1 4th 6.141:1 5th 5.428:1 6th 4.658:1 |
| Lean Angle | 43° |
| Front Wheel | Cast 19 in x 3 in |
| Rear Wheel | Cast 18 in x 4.25 in |
| Prześwit | 183 mm |
| DryWeight | 228 kg |
| WetWeight | 235 kg |
| Standard Equipment | Cruise control, stability, traction & wheelie mitigation control, and 3 ride modes: Sport, Standardowe and Rain |