Indian FTR 1200 Rally
Indian FTR 1200 Rally to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1203 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder, graded buckets. Moc maksymalna wynosi 120 KM / 89.4 k, W przy 6000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 117.9 Nm przy 6000 obr./min.
Lata produkcji
2021
Pojemność
1203 ccm
Moc maksymalna
120 KM / 89.4 k, W przy 6000 obr./min
Moment obrotowy
117.9 Nm przy 6000 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder, graded buckets
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Indian FTR 1200 Rally |
|---|---|
| Rok produkcji | 2021 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder, graded buckets |
|---|---|
| Pojemność | 1203 ccm |
| Średnica x skok | 102 x 73.6 mm |
| Stopień sprężania | 12.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa closed loop, 60 mm bore |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 120 KM / 89.4 k, W przy 6000 obr./min |
| Moment obrotowy | 117.9 Nm przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Assist & Slip, Multi-Plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama kratownicowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43 mm Widelec odwrócony USD cartridge fork |
| Zawieszenie tylne | Monotube IFP |
| Hamulce przednie | 2x 320mm t5 Rotor Brembo with 4-piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 260mm t5 Rotor, Brembowith 2-piston calipers |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 120/70R19 M/C 60V M+S Pirelli Scorpion Rally STR Tires |
| Opona tylna | 150/70R18 M/C 70V M+S Pirelli Scorpion Rally STR Tires |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1524 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 815 mm |
| Zbiornik paliwa | 12.9 L |
Pozostałe dane
| Norma emisji | EURO5 |
|---|---|
| Układ wydechowy | 2-into-1 |
| Final Drive Ratio | 2.882:1 |
| Gear Ratios | 1st 13.361:1 2nd 9.082:1 3rd 7.237:1 4th 6.141:1 5th 5.428:1 6th 5.428:1 |
| Primary Drive | Gear drive wet clutch |
| Lean Angle | 43° |
| Front Wheel | aluminiowa spoke wheel 19 x 3 |
| Rear Wheel | aluminiowa spoke wheel 18 x 4.25 |
| Prześwit | 183 mm |
| DryWeight | 225 kg |
| WetWeight | 240 kg |
| Standard Equipment | 4" Analog, Digital Tachometer, Odometer, Trip Meter, Engine Temp, Low Fuel Lamp, ABS, Cruise Control |