Indian Roadmaster
Indian Roadmaster to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1811 ccm. Jednostka napędowa: Thunder Stroke 111. Masa: 421 kg.
Lata produkcji
2017-18
Pojemność
1811 ccm
Masa
421 kg
Typ silnika
Thunder Stroke 111
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Indian Roadmaster |
|---|---|
| Rok produkcji | 2017-18 |
Silnik
| Typ silnika | Thunder Stroke 111 |
|---|---|
| Pojemność | 1811 ccm |
| Średnica x skok | 101x 113 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa, closed loop, 54 mm bore |
| Rozrusznik | Elektryczny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | High tensile steel, Amortyzator centralny |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator |
| Hamulce przednie | 2 x pływająca rotor 4 piston calipers, ABS |
| Hamulce tylne | Single pływająca rotor 2 piston calipers ABS |
| Opona przednia | 130/90B16 67H |
| Opona tylna | 180/65B16 81H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1668 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 660 mm |
| Masa | 421 kg |
| Zbiornik paliwa | 20.8 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Split dual exhaust with cross-over |
|---|---|
| Max Toque | 161.6 Nm / 16.5 kgf-m / 119.2 ft-lbs przy 3000 obr./min |
| Gear Ratio | 1st 9.403 / 2nd 6.411 / 3rd 4.763 / 4th 3.796 / 5th 3.243 / 6th 2.789 : 1 |
| Final Drive Ratio | 2.2:1 |
| Wheels | Alloy, 10 spoke |
| Front Rim | 3.5 x 16 in |
| Rear Rim | 5.0 x 16 in |
| Prześwit | 140 mm |
| GVWR | 630 kg |