Indian Roadmaster Classic
Indian Roadmaster Classic to motocykl klasyczny / retro o pojemności skokowej 1811 ccm. Jednostka napędowa: Thunder Stroke™ 111. Masa: 406 kg.
Lata produkcji
2017
Pojemność
1811 ccm
Masa
406 kg
Typ silnika
Thunder Stroke™ 111
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Indian Roadmaster Classic |
|---|---|
| Rok produkcji | 2017 |
Silnik
| Typ silnika | Thunder Stroke™ 111 |
|---|---|
| Pojemność | 1811 ccm |
| Średnica x skok | 101x 113 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa System Closed loop Wtrysk paliwa / 54mm bore |
| Rozrusznik | Elektryczny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, Multi-Plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | High tensile steel, Amortyzator centralny |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator |
| Hamulce przednie | 2 x pływająca rotor 4 piston calipers, ABS |
| Hamulce tylne | Single pływająca rotor 2 piston calipers ABS |
| Opona przednia | 130/90B16 67H |
| Opona tylna | 180/65B16 81H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1668 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 660 mm |
| Masa | 406 kg |
| Zbiornik paliwa | 20.8 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | System Split dual exhaust w/ cross-over |
|---|---|
| Max Toque | 161.6 Nm / 16.5 kgf-m / 349 ft-lbs / 119.2 ft-lbs przy 3000 obr./min |
| Gear Ratio | 1st 9.403 / 2nd 6.411 / 3rd 4.763 / 4th 3.796 / 5th 3.243 / 6th 2.789 : 1 |
| Final Drive Ratio | 2.2 : 1 |
| Wheels | Alloy, 10 spoke |
| Front Rim | 3.5 x 16 in. |
| Rear Rim | 5.0 x 16 in. |
| Prześwit | 140 mm |