Indian Roadmaster Limited 116
Indian Roadmaster Limited 116 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1890 ccm. Jednostka napędowa: Thunder Stroke 116, 49˚ Dwucylindrowy widlasty (V-Twin). Moc maksymalna wynosi 92 KM / 68.6 k, W. Masa: 403 kg.
Lata produkcji
2021
Pojemność
1890 ccm
Moc maksymalna
92 KM / 68.6 k, W
Masa
403 kg
Typ silnika
Thunder Stroke 116, 49˚ Dwucylindrowy widlasty (V-Twin)
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Indian Roadmaster Limited 116 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2021 |
Silnik
| Typ silnika | Thunder Stroke 116, 49˚ Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) |
|---|---|
| Pojemność | 1890 ccm |
| Średnica x skok | 103.2 x 113mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Air / Chłodzenie olejem |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa, closed loop, 54 mm bore |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 92 KM / 68.6 k, W |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty, 152 tooth |
Podwozie
| Rama | High tensile steel, Amortyzator centralny |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 46mm Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator with air adjust |
| Hamulce przednie | 2x 300mm pływająca rotor 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 300mm pływająca rotor 2 piston calipers |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 130/60B19 66H |
| Opona tylna | 180/60R16 80H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1668 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 673 mm |
| Masa | 403 kg |
| Zbiornik paliwa | 20.8 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Split dual exhaust with cross-over |
|---|---|
| Max Toque | 168 Nm przy 2900 obr./min |
| Gear Ratio | 1st 9.403 : 1 2nd 6.411 : 1 3rd 4.763 : 1 4th 3.796 : 1 5th 3.243 : 1 6th 2.789 : 1 |
| Final Drive Ratio | 2.2:1 |
| Front Wheel | 10-Spoke Contrast Cut 19 in x 3.5 in |
| Rear Wheel | 10-Spoke Contrast Cut 16 in x 5 in |
| Prześwit | 130 mm |
| GVWR | 628 kg |