Indian Scout
Indian Scout to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1133 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4-zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 100 KM / 74.5 k, W przy 8100 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 72.2 ft-lbs / 97.7 Nm przy 5900 obr./min. Masa: 253 kg.
Lata produkcji
2020-21
Pojemność
1133 ccm
Moc maksymalna
100 KM / 74.5 k, W przy 8100 obr./min
Moment obrotowy
72.2 ft-lbs / 97.7 Nm przy 5900 obr./min
Masa
253 kg
Typ silnika
Czterosuw, 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4-zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Indian Scout |
|---|---|
| Rok produkcji | 2020-21 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4-zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1133 ccm |
| Średnica x skok | 99 x 73.6mm / 3.898 x 2.898 in |
| Stopień sprężania | 10.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa, closed loop, 60 mm bore |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 100 KM / 74.5 k, W przy 8100 obr./min |
| Moment obrotowy | 72.2 ft-lbs / 97.7 Nm przy 5900 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów sliding-mesh/foot shift |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty, 141 tooth |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 41 mm Widelec teleskopowy, |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | Single 298 mm rotor with 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 298 mm rotor with 1 piston caliper |
| Opona przednia | 130/90-16 72H |
| Opona tylna | 150/80-16 71H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1562 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 673 mm Laden 643 mm |
| Masa | 253 kg |
| Zbiornik paliwa | 12.5 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Split dual exhaust with crossover, exhaust control two O2 sensors, one each bank, single three-way catalyst in each muffler |
|---|---|
| Engine Oil | SAE 15W60 |
| Pojemność oleju | 4.73 L |
| Charging System | 35 amp max output |
| Akumulator | 12 volts / 12 amp/hour, 210 CCA, Maintenance Free AGM |
| Primary Drive | Gear drive wet clutch |
| Gear Ratio | 1st 10.782:1 2nd 7.328:1 3rd 5.841:1 4th 4.957:1 5th 4.380:1 6th 4.034:1 |
| Final Drive Ratop | 2.357:1 |
| Front Wheel | Cast 16” x 3.5” |
| Rear Wheel | Cast 16” x 3.5” |
| Prześwit | 135 mm |
| GVWR | 449 kg |