Indian Scout Bobber
Indian Scout Bobber to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1133 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4-zaworów na cylinder,. Moc maksymalna wynosi 100 KM / 74.5 k, W przy 8100 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 72.2 ft-lbs / 97.7 Nm przy 5900 obr./min. Masa: 251 kg.
Lata produkcji
2018-19
Pojemność
1133 ccm
Moc maksymalna
100 KM / 74.5 k, W przy 8100 obr./min
Moment obrotowy
72.2 ft-lbs / 97.7 Nm przy 5900 obr./min
Masa
251 kg
Typ silnika
Czterosuw, 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4-zaworów na cylinder,
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Indian Scout Bobber |
|---|---|
| Rok produkcji | 2018-19 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4-zaworów na cylinder, |
|---|---|
| Pojemność | 1133 ccm |
| Średnica x skok | 99 x 73.6mm x 2.898in |
| Stopień sprężania | 10.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa, closed loop/60 mm bore |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 100 KM / 74.5 k, W przy 8100 obr./min |
| Moment obrotowy | 72.2 ft-lbs / 97.7 Nm przy 5900 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów sliding-mesh/foot shift |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty, 141 tooth |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy - cartridge type |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | Single 298 mm rotor with 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 298 mm rotor with 1 piston caliper |
| Opona przednia | 130/90-16 73H |
| Opona tylna | 150/80-16 71H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1562 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 649 mm |
| Masa | 251 kg |
| Zbiornik paliwa | 12.5 L / 3.3 gal |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Split Dual Exhaust w/ Crossover |
|---|---|
| Engine Oil | SAE 15W60 |
| Pojemność oleju | 4.73 L |
| Charging System | 35 amp max output |
| Akumulator | 12 volts / 12 amp/hour, 210 CCA, Maintenance Free AGM |
| Primary Drive | Gear drive wet clutch |
| Gear Ratio | 1st 10.926 : 12nd 7.427 : 13rd 5.918 : 14th 5.022 : 15th 4.439 : 16th 4.087 : 1 |
| Front Wheel | Cast 16 in x 3.5 in |
| Rear Wheel | Cast 16 in x 3.5 in |
| Prześwit | 123 mm |
| GVWR | 449 kg |