Indian Scout Rogue Sixty
Indian Scout Rogue Sixty to motocykl cruiser. Jednostka napędowa: Czterosuw, 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 78 KM / 58.2 k, W przy 7200 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 88 Nm przy 5800 obr./min. Masa: 245 kg.
Lata produkcji
2022
Moc maksymalna
78 KM / 58.2 k, W przy 7200 obr./min
Moment obrotowy
88 Nm przy 5800 obr./min
Masa
245 kg
Typ silnika
Czterosuw, 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Indian Scout Rogue Sixty |
|---|---|
| Rok produkcji | 2022 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 93 x 73.6 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | EFI, closed loop Wtrysk paliwa, 54mm bore |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 78 KM / 58.2 k, W przy 7200 obr./min |
| Moment obrotowy | 88 Nm przy 5800 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów, Stałe zazębienie |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 41mm Widelec teleskopowy |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys, nieregulowane |
| Hamulce przednie | Single 298 mm Tarcza with 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 298 mm Tarcza with 1 piston caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 130/60B19 61H |
| Opona tylna | 150/80R-16 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1576 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 649 mm |
| Masa | 245 kg |
| Zbiornik paliwa | 12.5 L / 3.3 gal |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Split dual exhaust with crossover |
|---|---|
| Final Drive Ratio | 2.357:1 |
| Primary Drive | Gear drive wet clutch |
| Gear Ratio | 1st 10.926:1 / 2nd 7.427:1 / 3rd 5.918:1 / 4th 5.022:1 / 5th 4.087:1 |
| Front Wheel | Cast Black 19 x 3.5 |
| Rear Wheel | Cast Black 16 x 3.5 |
| Prześwit | 130 mm |