Indian Scout Sixty
Indian Scout Sixty to motocykl cruiser. Jednostka napędowa: Czterosuw, 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 78 KM /56.9k, W przy 7300 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 88.8 Nm przy 5600rpm. Masa: 256 kg.
Lata produkcji
2016
Moc maksymalna
78 KM /56.9k, W przy 7300 obr./min
Moment obrotowy
88.8 Nm przy 5600rpm
Masa
256 kg
Typ silnika
Czterosuw, 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Indian Scout Sixty |
|---|---|
| Rok produkcji | 2016 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 93 x 73.6 mm |
| Stopień sprężania | 10.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk . Closed Loop Sequential Port Wtrysk paliwa |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 78 KM /56.9k, W przy 7300 obr./min |
| Moment obrotowy | 88.8 Nm przy 5600rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty, 141 tooth |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 41 mm Widelec teleskopowy, |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | Single 298 mm rotor with 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 298 mm rotor with 1 piston caliper |
| Opona przednia | 130/90-16 72H |
| Opona tylna | 150/80-16 71H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1562 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 643 mm |
| Masa | 256 kg |
| Zbiornik paliwa | 12.5 L / 3.3 gal |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Split dual exhaust with crossover |
|---|---|
| Engine Oil | SAE 15W60 |
| Pojemność oleju | 4.73 L |
| Charging System | 35 amp max output |
| Akumulator | 12 volts / 12 amp/hour, 210 CCA, Maintenance Free AGM |
| Front Wheel | Cast 16” x 3.5” |
| Rear Wheel | Cast 16” x 3.5” |
| Prześwit | 135 mm |
| GVWR | 449 kg |