Indian Scout Sixty Classic
Indian Scout Sixty Classic to motocykl cruiser o pojemności skokowej 999 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 85 KM / 62.5 k, W. Maksymalny moment obrotowy: 88 Nm przy 6500rpm. Masa: 250 kg.
Lata produkcji
2025
Pojemność
999 ccm
Moc maksymalna
85 KM / 62.5 k, W
Moment obrotowy
88 Nm przy 6500rpm
Masa
250 kg
Typ silnika
Czterosuw, 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Indian Scout Sixty Classic |
|---|---|
| Rok produkcji | 2025 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 999 ccm |
| Średnica x skok | 93 x 73.6 mm |
| Stopień sprężania | 11:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk . Closed Loop Sequential Port Wtrysk paliwa, 54 mm bore |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 85 KM / 62.5 k, W |
| Moment obrotowy | 88 Nm przy 6500rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty, 2.276:1 |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 41 mm Widelec teleskopowy |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | Single 298 mm rotor with 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 298 mm rotor with 1 piston caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 130/90-B16 67H |
| Opona tylna | 150/80-B16 77H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1562 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 654 mm |
| Masa | 250 kg |
| Zbiornik paliwa | 13 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Two into one |
|---|---|
| Gear Ratios | 1st: 10.549:1; 2nd: 7.170:1; 3rd: 5.715:1; 4th: 4.850:1; 5th: 3.680:1 |
| Front Wheel | Cast 16” x 3.5” |
| Rear Wheel | Cast 16” x 3.5” |
| Prześwit | 113 mm |
| GVWR | 449 kg |