Indian Scout Super
Indian Scout Super to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1250 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 107 KM / 79 k, W przy 7250 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 108.1 Nm / 108 NM przy 6300 obr./min. Masa: 259 kg.
Lata produkcji
2024
Pojemność
1250 ccm
Moc maksymalna
107 KM / 79 k, W przy 7250 obr./min
Moment obrotowy
108.1 Nm / 108 NM przy 6300 obr./min
Masa
259 kg
Typ silnika
Czterosuw, 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Indian Scout Super |
|---|---|
| Rok produkcji | 2024 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1250 ccm |
| Średnica x skok | 104 x 73.6 mm |
| Stopień sprężania | 12.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa, closed loop / 60 mm bore |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 107 KM / 79 k, W przy 7250 obr./min |
| Moment obrotowy | 108.1 Nm / 108 NM przy 6300 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów Stałe zazębienie, foot shift |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty, 146 tooth |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 41 mm Widelec teleskopowy - cartridge type, regulowane |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dual napięcie wstępne regulowane shocks |
| Hamulce przednie | Single 298mm semi-tarcza pływająca with 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 298 mm semi-tarcza pływająca with 1 piston caliper |
| Opona przednia | 130/90B16 67H |
| Opona tylna | 150/80B16 77H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1562 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 654 mm |
| Masa | 259 kg |
| Zbiornik paliwa | 13 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | 2-into-1 |
|---|---|
| Primary Drive | Gear drive wet clutch |
| Gear Ratios | 1st 2.760:1, 2nd 1.882:1, 3rd 1.500:1, 4th 1.273:1, 5th 1.125:1, 5th 0.966:1 |
| Brake System | Individual front and rear control |
| Front Wheel | Wire 40-spoke 16 in x 3.5 in |
| Rear Wheel | Cast 5-spoke 16 in x 3.5 in |
| Prześwit | 113 mm |
| GVWR | 449 kg |