Indian Spirit
Indian Spirit to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1442 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), 2 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 75 KM 54.7 k, W przy 5200 obr./min.
Lata produkcji
2003
Pojemność
1442 ccm
Moc maksymalna
75 KM 54.7 k, W przy 5200 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), 2 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Indian Spirit |
|---|---|
| Rok produkcji | 2003 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), 2 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 1442 ccm |
| Średnica x skok | 92.3 x 103 mm |
| Stopień sprężania | 9.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | S&S Super E, 1 7/8" venturi |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny , sterowany komputerowo |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 75 KM 54.7 k, W przy 5200 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Robotically-welded, high-tensile steel, powder-coated black |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm, hydrauliczna tłumienie kompresji and tłumienie odbicia damping |
| Zawieszenie tylne | Nitrogen-charged hydrauliczna dampers, coil springs with regulowane pre-load |
| Hamulce przednie | Stainless-steel Tarcza, 4-piston billet-aluminiowa caliper |
| Hamulce tylne | Stainless-steel Tarcza, 4-piston billet-aluminiowa caliper |
| Opona przednia | 130/90-16 |
| Opona tylna | 130/90-16 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 711 mm |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 22 L |
Pozostałe dane
| Dry-Weight | 284 kg |
|---|