Indian Springfield
Indian Springfield to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Thunder Stroke™ 111. Masa: 388kg.
Lata produkcji
2016-17
Masa
388kg
Typ silnika
Thunder Stroke™ 111
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Indian Springfield |
|---|---|
| Rok produkcji | 2016-17 |
Silnik
| Typ silnika | Thunder Stroke™ 111 |
|---|---|
| Średnica x skok | 101 x 113 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa System Closed loop Wtrysk paliwa / 54mm bore |
| Rozrusznik | Elektryczny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, Multi-Plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Cast aluminiowa Frame with Integrated Air-Box |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 46mm Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator w/ Air Adjust |
| Hamulce przednie | 2x300 mmpływająca Rotor 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single300 mmpływająca Rotor 2 piston calipers |
| Opona przednia | Dunlop Elite 3 130 / 90B16 73H |
| Opona tylna | Dunlop Elite 3 Multi-Compound 180/60R16 80H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 17010 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 660 mm |
| Masa | 388kg |
| Zbiornik paliwa | 20.8 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Split Dual Exhaust w/ Cross-Over |
|---|---|
| Max Toque | 119.2 ft-lbs (161.6 N/m) przy 3000 obr./min |
| Gear Ratio | 1st 9.403 : 1 2nd 6.411 : 1 3rd 4.763 : 1 4th 3.796 : 1 5th 3.243 : 1 6th 2.789 : 1 |
| Final Drive Ratio | 2.2 : 1 |
| Wheel Front | Cast 16 in x 3.5 in |
| Wheel Rear | Cast 16 in x 5 in |
| Prześwit | 142 mm |
| GVWR | 630 kg |