Indian Springfield
Indian Springfield to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Thunder Stroke™ 111 49˚ Dwucylindrowy widlasty (V-Twin). Masa: 349 kg.
Lata produkcji
2018-19
Masa
349 kg
Typ silnika
Thunder Stroke™ 111 49˚ Dwucylindrowy widlasty (V-Twin)
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Indian Springfield |
|---|---|
| Rok produkcji | 2018-19 |
Silnik
| Typ silnika | Thunder Stroke™ 111 49˚ Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) |
|---|---|
| Średnica x skok | 101 x 113 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa System Closed loop Wtrysk paliwa / 54mm bore |
| Rozrusznik | Elektryczny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, Multi-Plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty, 152 tooth |
Podwozie
| Rama | Cast aluminiowa Frame with Integrated Air-Box |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 46mm Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator w/ Air Adjust |
| Hamulce przednie | 2x 300 mm pływająca Rotor 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 300 mm pływająca Rotor 2 piston calipers |
| Opona przednia | Dunlop® American Elite 130/60B19 61H |
| Opona tylna | Dunlop® Elite 3 180/60R16 80H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1700 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 660 mm |
| Masa | 349 kg |
| Zbiornik paliwa | 20.8 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Split dual exhaust with crossover |
|---|---|
| Battery 1 | 2 volts / 18 amp/hour, 310 CCA |
| Charging System | 42 amp max output |
| Max Toque | 119.2 ft-lbs (161.6 N/m) przy 3000 obr./min |
| Gear Ratio | 1st 9.403 : 1 2nd 6.411 : 1 3rd 4.763 : 1 4th 3.796 : 1 5th 3.243 : 1 6th 2.789 : 1 |
| Final Drive Ratio | 2.2 : 1 |
| Primary Drive | Gear drive wet clutch |
| Brake System Type | Individual front and rear control with ABS |
| FrontWheel | Cast 19″ x 3.5″ with tire pressure monitoring |
| RearWheel | Cast 16″ x 5.0″ with tire pressure monitoring |
| Prześwit | 142 mm |
| GVWR | 630 kg |