Jawa 125 Chopper
Jawa 125 Chopper to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, singlecylinder, 2 valves. Moc maksymalna wynosi 13 KMprzy 8700rpm. Maksymalny moment obrotowy: 9.6Nm/ 0.98 kgf-m / 7.1ft.lbsprzy 7000rpm. Masa: 124 kg.
Lata produkcji
1988
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
13 KMprzy 8700rpm
Moment obrotowy
9.6Nm/ 0.98 kgf-m / 7.1ft.lbsprzy 7000rpm
Masa
124 kg
Typ silnika
Czterosuw, singlecylinder, 2 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Jawa 125 Chopper |
|---|---|
| Rok produkcji | 1988 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, singlecylinder, 2 valves |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 56.5 x49.5mm |
| Stopień sprężania | 9.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 13 KMprzy 8700rpm |
| Moment obrotowy | 9.6Nm/ 0.98 kgf-m / 7.1ft.lbsprzy 7000rpm |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatory absorbers. |
| Hamulce przednie | SingleØ265mm, Tarcza, 1 pistoncaliper |
| Hamulce tylne | Ø160 mm Bęben |
Wymiary i masa
| Masa | 124 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 13.5 L / 13.6 L |
Pozostałe dane
| Front Wheel | 3.00-19 |
|---|---|
| Rear Wheel | 3.50-16 |