Jawa 125 Sport
Jawa 125 Sport to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, singlecylinder, 2 valves. Moc maksymalna wynosi 12 KMprzy 8200rpm. Maksymalny moment obrotowy: 9.2Nm/ 0.94 kgf-m/6.8ft.lbsprzy 7000rpm. Masa: 100 kg.
Lata produkcji
2005
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
12 KMprzy 8200rpm
Moment obrotowy
9.2Nm/ 0.94 kgf-m/6.8ft.lbsprzy 7000rpm
Masa
100 kg
Typ silnika
Czterosuw, singlecylinder, 2 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Jawa 125 Sport |
|---|---|
| Rok produkcji | 2005 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, singlecylinder, 2 valves |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 56.5 x49.5mm |
| Stopień sprężania | 9.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 12 KMprzy 8200rpm |
| Moment obrotowy | 9.2Nm/ 0.94 kgf-m/6.8ft.lbsprzy 7000rpm |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Cartridge forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Mono shock, Wahacz |
| Hamulce przednie | SingleØ220mm, Tarcza |
| Hamulce tylne | SingleØ180mm, Tarcza |
| Opona przednia | 3.00-19" |
| Opona tylna | 3.50-16" |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1, 330 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 830 mm |
| Masa | 100 kg |
| Zbiornik paliwa | 6.5 L / 6.4 L |
Pozostałe dane
| Make Model. | Jawa 125 Sport |
|---|