Jawa 250
Jawa 250 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Dwusuw, Dwucylindrowy rzędowy. Moc maksymalna wynosi 16.5 KMprzy 5250 obr./min. Masa: 144 kg.
Lata produkcji
1968
Moc maksymalna
16.5 KMprzy 5250 obr./min
Masa
144 kg
Typ silnika
Dwusuw, Dwucylindrowy rzędowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Jawa 250 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1968 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Dwucylindrowy rzędowy |
|---|---|
| Średnica x skok | 52 x 58mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 16.5 KMprzy 5250 obr./min |
Układ napędowy
| Napęd końcowy | Łańcuch |
|---|
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Cartridge |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.25 -18" |
| Opona tylna | 3.50 -18" |
Wymiary i masa
| Masa | 144 kg |
|---|
Pozostałe dane
| Make Model. | Jawa 250 |
|---|---|
| Układ wydechowy | Two-into-two |