Jawa 350 Chopper
Jawa 350 Chopper to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Dwusuw, Dwucylindrowy. Moc maksymalna wynosi 23 KM przy 5250 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 32 Nm / 3.26 kgf-m / 23.6 ft.lb przy 4750 obr./min. Masa: 168kg.
Lata produkcji
1997
Moc maksymalna
23 KM przy 5250 obr./min
Moment obrotowy
32 Nm / 3.26 kgf-m / 23.6 ft.lb przy 4750 obr./min
Masa
168kg
Typ silnika
Dwusuw, Dwucylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Jawa 350 Chopper |
|---|---|
| Rok produkcji | 1997 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Dwucylindrowy |
|---|---|
| Średnica x skok | 58 x 65 mm |
| Stopień sprężania | 9.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Układ zapłonowy | TCI (Transistor Controlled Ignition) |
| Rozrusznik | Elektryczny and Nożny |
| Moc maksymalna | 23 KM przy 5250 obr./min |
| Moment obrotowy | 32 Nm / 3.26 kgf-m / 23.6 ft.lb przy 4750 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna Widelec teleskopowys, |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatory |
| Hamulce przednie | Single Ø265 mm Tarcza, single piston caliper |
| Hamulce tylne | Ø160 mm Bęben |
| Opona przednia | 90/90-17" |
| Opona tylna | 100/90-18" |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1370 mm / 53.9" |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 750mm / 29.5" |
| Masa | 168kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L / 17.0 L |
Pozostałe dane
| Make Model. | Jawa 350 Chopper |
|---|---|
| Spark Plug | NGK, B8HS |
| Fuel Reserve | 2.8 L / 2.8 L |