Jawa 350 Retro Solo
Jawa 350 Retro Solo to motocykl klasyczny / retro. Jednostka napędowa: Dwusuw, Dwucylindrowy. Moc maksymalna wynosi 23 KM przy 5250 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 32 Nm / 3.3 kgf / 32.0 Nm przy 4750 obr./min. Masa: 149 kg.
Lata produkcji
2011-15
Moc maksymalna
23 KM przy 5250 obr./min
Moment obrotowy
32 Nm / 3.3 kgf / 32.0 Nm przy 4750 obr./min
Masa
149 kg
Typ silnika
Dwusuw, Dwucylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Jawa 350 Retro Solo |
|---|---|
| Rok produkcji | 2011-15 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Dwucylindrowy |
|---|---|
| Średnica x skok | 58 x 65 mm |
| Stopień sprężania | 9.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny and Nożny |
| Moc maksymalna | 23 KM przy 5250 obr./min |
| Moment obrotowy | 32 Nm / 3.3 kgf / 32.0 Nm przy 4750 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | Single Ø265 mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Ø160 mm Bęben |
| Opona przednia | 3.25 -18" |
| Opona tylna | 3.50 -18" |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1370 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 820 mm |
| Masa | 149 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L / 17.0 L |
| Prędkość maks. | 124 km/h / 77 mph |
Pozostałe dane
| Make Model. | Jawa 350 Retro Solo |
|---|---|
| Reserve Capacity | 2.8 L / 2.8 L |
| Average consumption | 4.7 L/100 km / 21.2 km/l / 50 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 124 km/h / 77 mph |
| Review | MCN |