Jawa 350 Style
Jawa 350 Style to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Dwusuw, Dwucylindrowy. Moc maksymalna wynosi 23 KM przy 5250 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 32 Nm / 3.26 kgf-m / 23.6 ft.lb przy 4750 obr./min.
Lata produkcji
1997
Moc maksymalna
23 KM przy 5250 obr./min
Moment obrotowy
32 Nm / 3.26 kgf-m / 23.6 ft.lb przy 4750 obr./min
Typ silnika
Dwusuw, Dwucylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Jawa 350 Style |
|---|---|
| Rok produkcji | 1997 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Dwucylindrowy |
|---|---|
| Średnica x skok | 58 x 65 mm |
| Stopień sprężania | 9.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Układ zapłonowy | TCI (Transistor Controlled Ignition) |
| Rozrusznik | Elektryczny and Nożny |
| Moc maksymalna | 23 KM przy 5250 obr./min |
| Moment obrotowy | 32 Nm / 3.26 kgf-m / 23.6 ft.lb przy 4750 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna Widelec teleskopowys, |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatory |
| Hamulce przednie | Single Ø265 mm Tarcza, single piston caliper |
| Hamulce tylne | Single160 mm Tarcza |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 810mm / 31.9" |
|---|---|
| Prędkość maks. | 120 km/h / 74.6 mph |
Pozostałe dane
| Make Model. | Jawa 350 Style |
|---|---|
| Spark Plug | NGK, B8HS |
| Prędkość maksymalna | 120 km/h / 74.6 mph |