Jawa 350 TS
Jawa 350 TS to motocykl drogowy o pojemności skokowej 343 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Dwucylindrowy. Moc maksymalna wynosi 27 KM przy 5500 obr./min. Masa: 150 kg.
Lata produkcji
1987
Pojemność
343 ccm
Moc maksymalna
27 KM przy 5500 obr./min
Masa
150 kg
Typ silnika
Dwusuw, Dwucylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Jawa 350 TS |
|---|---|
| Rok produkcji | 1987 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Dwucylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 343 ccm |
| Średnica x skok | 58 x 65 mm |
| Stopień sprężania | 10.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 27 KM przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna Widelec teleskopowys, |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatory |
| Hamulce przednie | Expanding Bęben |
| Hamulce tylne | Expanding Bęben |
Wymiary i masa
| Masa | 150 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 17 L / 17.0 L |
| Prędkość maks. | 130 km/h / 81 mph |
Pozostałe dane
| Make Model. | Jawa 350 TS |
|---|---|
| Front Wheel | 3.25-18" |
| Rear Wheel | 3.50-18" |
| Standing 0 - 100 km/h | 7.6 sec |
| Standing 0 - 60 mph | 7.2 sec |
| Prędkość maksymalna | 130 km/h / 81 mph |