Jawa 350 Type 634.5
Jawa 350 Type 634.5 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 343 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Dwucylindrowy. Moc maksymalna wynosi 24 KM przy 5250 obr./min. Masa: 175 kg.
Lata produkcji
1981
Pojemność
343 ccm
Moc maksymalna
24 KM przy 5250 obr./min
Masa
175 kg
Typ silnika
Dwusuw, Dwucylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Jawa 350 Type 634.5 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1981 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Dwucylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 343 ccm |
| Średnica x skok | 58 x 65 mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 24 KM przy 5250 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna Widelec teleskopowys, |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatory |
| Hamulce przednie | Expanding Bęben |
| Hamulce tylne | Expanding Bęben |
Wymiary i masa
| Masa | 175 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 17 L / 17.0 L |
Pozostałe dane
| Make Model. | Jawa 350 Type 368.5 |
|---|---|
| Front Wheel | 3.25-18" |
| Rear Wheel | 3.50-18" |