Jawa 500R
Jawa 500R to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy. (Rotax motor). Moc maksymalna wynosi 34 KM przy 5000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 36 Nm / 3.7 kgf-m przy 5000 obr./min. Masa: 155 kg.
Lata produkcji
1987
Moc maksymalna
34 KM przy 5000 obr./min
Moment obrotowy
36 Nm / 3.7 kgf-m przy 5000 obr./min
Masa
155 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy. (Rotax motor)
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Jawa 500R |
|---|---|
| Rok produkcji | 1987 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy. (Rotax motor) |
|---|---|
| Średnica x skok | 89x77.4mm |
| Stopień sprężania | 8.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 34 KM przy 5000 obr./min |
| Moment obrotowy | 36 Nm / 3.7 kgf-m przy 5000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatory absorbers |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza |
| Hamulce tylne | Ø160 mm Bęben |
| Opona przednia | 3.25-18 |
| Opona tylna | 3.50-18 |
Wymiary i masa
| Masa | 155 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 17 L / 17.0 L |
Pozostałe dane
| Make Model. | Jawa 500R |
|---|