Jawa 638
Jawa 638 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Dwusuw, Dwucylindrowy rzędowy. Moc maksymalna wynosi 23.5 KM przy 5250 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 31.4Nm/ 3.2 kgf-m / 23.2 ft.lb przy 4750 obr./min. Masa: 162 kg.
Lata produkcji
1984
Moc maksymalna
23.5 KM przy 5250 obr./min
Moment obrotowy
31.4Nm/ 3.2 kgf-m / 23.2 ft.lb przy 4750 obr./min
Masa
162 kg
Typ silnika
Dwusuw, Dwucylindrowy rzędowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Jawa 638 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1984 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Dwucylindrowy rzędowy |
|---|---|
| Średnica x skok | 58x65mm |
| Stopień sprężania | 9.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Jikov 28-29 CE horizontal Gaźnik, slide type |
| Układ zapłonowy | Magnet VAPE A67 contactless |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 23.5 KM przy 5250 obr./min |
| Moment obrotowy | 31.4Nm/ 3.2 kgf-m / 23.2 ft.lb przy 4750 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi Tarcza in oil bath |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Tubular, double, closed |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna Widelec teleskopowy, steel spiral springs |
| Zawieszenie tylne | Wahacz, hydrauliczna Widelec teleskopowy in suspension units, spiral springs |
| Hamulce przednie | Ø265 mm Tarcza, hydrauliczna control |
| Hamulce tylne | Ø165 mm Bęben, mechanical control |
| Opona tylna | 2.15 B x 18" |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1370 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 820 mm |
| Masa | 162 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L / 17.0 L |
Pozostałe dane
| Make Model. | Jawa 638 |
|---|---|
| Akumulator | 12V, 6Ah |
| Gear Ratios | 1st14.50 / 2nd8.60 / 3rd6.10 / 4th4:96:1 |
| Wheels | Steel, deepened profile, multi-spokes |
| Front Wheel | 2.15 B x 18" |
| Prześwit | 120 mm |
| Promień skrętu | 3.5 m / 11.5 ft |
| GVWR | 342 kg |
| Fuel Reserve | 2.8 L / 2.8 L |