Jawa 644 Chopper
Jawa 644 Chopper to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Dwusuw, Dwucylindrowy rzędowy. Moc maksymalna wynosi 25 KM przy 5500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 33Nm/ 3.4 kgf-m / 25 ft.lb przy 5250 obr./min. Masa: 147 kg.
Lata produkcji
1994
Moc maksymalna
25 KM przy 5500 obr./min
Moment obrotowy
33Nm/ 3.4 kgf-m / 25 ft.lb przy 5250 obr./min
Masa
147 kg
Typ silnika
Dwusuw, Dwucylindrowy rzędowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Jawa 644 Chopper |
|---|---|
| Rok produkcji | 1994 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Dwucylindrowy rzędowy |
|---|---|
| Średnica x skok | 58x65mm |
| Stopień sprężania | 10.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Jikov 28-29 CE horizontal Gaźnik, slide type |
| Układ zapłonowy | Magnet VAPE A67 contactless |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 25 KM przy 5500 obr./min |
| Moment obrotowy | 33Nm/ 3.4 kgf-m / 25 ft.lb przy 5250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi Tarcza in oil bath |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Tubular, double, closed |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna Widelec teleskopowy, steel spiral springs |
| Zawieszenie tylne | Wahacz, hydrauliczna Widelec teleskopowy in suspension units, spiral springs |
| Hamulce przednie | Ø265 mm Tarcza, hydrauliczna control |
| Hamulce tylne | Ø165 mm Bęben, mechanical control |
| Opona przednia | 90/100-17" |
| Opona tylna | 100/90-18" |
Wymiary i masa
| Masa | 147 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 15 L / 15.1 L |
Pozostałe dane
| Make Model. | Jawa 644 Chopper |
|---|---|
| Akumulator | 12V, 6Ah |
| Wheels | Steel, deepened profile, multi-spokes |