Jawa 650 Dakar
Jawa 650 Dakar to motocykl drogowy o pojemności skokowej 659 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, 4 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 48 KM przy 6000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 58.4 Nm / 5.7 kgf-m / 43.1 ft.lb przy 5250 obr./min. Masa: 195 kg.
Lata produkcji
2009
Pojemność
659 ccm
Moc maksymalna
48 KM przy 6000 obr./min
Moment obrotowy
58.4 Nm / 5.7 kgf-m / 43.1 ft.lb przy 5250 obr./min
Masa
195 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, 4 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Jawa 650 Dakar |
|---|---|
| Rok produkcji | 2009 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, 4 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 659 ccm |
| Średnica x skok | 100 x 84 mm |
| Stopień sprężania | 9.7: 1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa, 44 mm throttle body |
| Układ zapłonowy | TCI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 48 KM przy 6000 obr./min |
| Moment obrotowy | 58.4 Nm / 5.7 kgf-m / 43.1 ft.lb przy 5250 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel tubular kratownicowa frame with dual tank rails |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43 mm Widelec teleskopowys, 150mm wheel travel |
| Zawieszenie tylne | Mono shock |
| Hamulce przednie | 2 x Ø320 mm Tarczas, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single Ø220 mm Tarcza |
| Opona przednia | 100/90- 19 |
| Opona tylna | 140/80–17 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 860 mm |
|---|---|
| Masa | 195 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L / 17.0 L |