Kawasaki AR 125
Kawasaki AR 125 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy, Tarcza valve.. Moc maksymalna wynosi 22 KM / 16.4 k, W przy 9500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 1.7 kgf-m / 16.5 Nm przy 8000 obr./min. Masa: 107 kg.
Lata produkcji
1982-83
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
22 KM / 16.4 k, W przy 9500 obr./min
Moment obrotowy
1.7 kgf-m / 16.5 Nm przy 8000 obr./min
Masa
107 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy, Tarcza valve.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki AR 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1982-83 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy, Tarcza valve. |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 55 х 51.8 mm |
| Stopień sprężania | 6.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 24mm Mikuni Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Capacitor Tarczaharge |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 22 KM / 16.4 k, W przy 9500 obr./min |
| Moment obrotowy | 1.7 kgf-m / 16.5 Nm przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 30mm Leading Widelec teleskopowy |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Rising rate Uni-trek linkage 5-way napięcie wstępne. |
| Hamulce przednie | Single 232mm Tarcza 1 piston caliper |
| Hamulce tylne | 130 Bęben |
| Opona przednia | 2.75-18 |
| Opona tylna | 3.00-18 |
Wymiary i masa
| Masa | 107 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 11.5 L |
| Prędkość maks. | 75 mph |
Pozostałe dane
| Consumption average | 66 mpg |
|---|---|
| Standing¼Mile | 18.4 sec |
| Prędkość maksymalna | 75 mph |