Kawasaki AR 80
Kawasaki AR 80 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy, Tarcza valve.. Moc maksymalna wynosi 10.2 KM / 7.5 k, W przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 8.53 Nm przy 8000 obr./min. Masa: 78 kg.
Lata produkcji
1981-83
Moc maksymalna
10.2 KM / 7.5 k, W przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
8.53 Nm przy 8000 obr./min
Masa
78 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy, Tarcza valve.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki AR 80 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1981-83 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy, Tarcza valve. |
|---|---|
| Średnica x skok | 49 x 41.6 mm |
| Stopień sprężania | 7.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Mikuni VM18SCGaźnik |
| Układ zapłonowy | Capacitor Tarczaharge |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 10.2 KM / 7.5 k, W przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 8.53 Nm przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel single-Rama kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Wahacz with Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Single 232mm Tarcza |
| Hamulce tylne | 130 Bęben |
| Opona przednia | 2.50–18 |
| Opona tylna | 2.75–18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1205 mm |
|---|---|
| Masa | 78 kg |
| Zbiornik paliwa | 9.8 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 175 mm |
|---|