Kawasaki BJ 250 Estrella
Kawasaki BJ 250 Estrella to motocykl drogowy o pojemności skokowej 249 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHV, 2 valves. Moc maksymalna wynosi 20 KM / 14.9 k, W przy 6000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 21 Nm przy 5000 obr./min. Masa: 156 kg.
Lata produkcji
2014-
Pojemność
249 ccm
Moc maksymalna
20 KM / 14.9 k, W przy 6000 obr./min
Moment obrotowy
21 Nm przy 5000 obr./min
Masa
156 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHV, 2 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki BJ 250 Estrella |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHV, 2 valves |
|---|---|
| Pojemność | 249 ccm |
| Średnica x skok | 66 X 63 mm |
| Stopień sprężania | 9.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Wtrysk |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 20 KM / 14.9 k, W przy 6000 obr./min |
| Moment obrotowy | 21 Nm przy 5000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | Single 300mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 230mm Tarcza |
| Opona przednia | 90/90-18 51 P |
| Opona tylna | 110/90-17 60 P |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1400 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 745 mm - 775 mm regulowane |
| Masa | 156 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L |
Pozostałe dane
| Model History | kawasaki-estrella.com |
|---|