Kawasaki E
Kawasaki E to motocykl drogowy o pojemności skokowej 498 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valves per cylinder.. Moc maksymalna wynosi 60 KM / 43.7 k, W przy 9800 obr./min (rear tyre 54.2 KM przy 9500 obr./min ). Maksymalny moment obrotowy: 46 Nm przy 8500 obr./min. Masa: 169 kg.
Lata produkcji
1994-95
Pojemność
498 ccm
Moc maksymalna
60 KM / 43.7 k, W przy 9800 obr./min (rear tyre 54.2 KM przy 9500 obr./min )
Moment obrotowy
46 Nm przy 8500 obr./min
Masa
169 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valves per cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki E |
|---|---|
| Rok produkcji | 1994-95 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 valves per cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 498 ccm |
| Średnica x skok | 74 х 58 mm |
| Stopień sprężania | 10.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 2x Keihin CVK34 Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Coil |
| Moc maksymalna | 60 KM / 43.7 k, W przy 9800 obr./min (rear tyre 54.2 KM przy 9500 obr./min ) |
| Moment obrotowy | 46 Nm przy 8500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 36mm Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys napięcie wstępne regulowane, |
| Hamulce przednie | Single 300mm Tarcza |
| Hamulce tylne | 180mm Bęben |
| Opona przednia | 100/90-19 |
| Opona tylna | 140/90-15 |
Wymiary i masa
| Masa | 169 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 11 L |