Kawasaki E
Kawasaki E to motocykl drogowy o pojemności skokowej 498 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 50 KM / 36.5 k, W przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 4.8 kgf-m / 44.2 Nm przy 7300 obr./min. Masa: 199.1 kg.
Lata produkcji
1996-99
Pojemność
498 ccm
Moc maksymalna
50 KM / 36.5 k, W przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
4.8 kgf-m / 44.2 Nm przy 7300 obr./min
Masa
199.1 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki E |
|---|---|
| Rok produkcji | 1996-99 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 498 ccm |
| Średnica x skok | 74 х 58 mm |
| Stopień sprężania | 10.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 2x 32mm Keihin Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Digital TCBI |
| Moc maksymalna | 50 KM / 36.5 k, W przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 4.8 kgf-m / 44.2 Nm przy 7300 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 36mm Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys napięcie wstępne regulowane, |
| Hamulce przednie | Single 300mm Tarcza |
| Hamulce tylne | 180mm Bęben |
| Opona przednia | 100/90-19 |
| Opona tylna | 140/90-15 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1595 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 714 mm |
| Masa | 199.1 kg |
| Zbiornik paliwa | 15 L |
| Prędkość maks. | 160.8 km/h |
Pozostałe dane
| Max Power Rear Tyre | 44.8 KM przy 8500 obr./min |
|---|---|
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 13.6 m / 36.9 m |
| Standing¼Mile | 14.8 sec / 137.7 km/h |
| Prędkość maksymalna | 160.8 km/h |