Kawasaki EL 252 Eliminator
Kawasaki EL 252 Eliminator to motocykl drogowy o pojemności skokowej 253 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 33 KM / 24.6k, W przy 12500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 1.7 kgf-m / 16.5 Nm przy 9900 obr./min. Masa: 143.0 kg.
Lata produkcji
1995-98
Pojemność
253 ccm
Moc maksymalna
33 KM / 24.6k, W przy 12500 obr./min
Moment obrotowy
1.7 kgf-m / 16.5 Nm przy 9900 obr./min
Masa
143.0 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki EL 252 Eliminator |
|---|---|
| Rok produkcji | 1995-98 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 253 ccm |
| Średnica x skok | 62.5 x 41.2 mm |
| Stopień sprężania | 12.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 33 KM / 24.6k, W przy 12500 obr./min |
| Moment obrotowy | 1.7 kgf-m / 16.5 Nm przy 9900 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | Single 226mm Tarcza 1 piston caliper |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 100/90-17 |
| Opona tylna | 140/90-15 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1490 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 725 mm |
| Masa | 143.0 kg |
| Zbiornik paliwa | 11 L |
| Prędkość maks. | 139.8 km/h |
Pozostałe dane
| Max Power Rear Tyre | 24.7 KM przy 11750 obr./min |
|---|---|
| Consumption Average | 20 8 km/lit |
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 14.4 m / 42.8 m |
| Standing¼Mile | 16.0 sec / 127.8 km/h |
| Prędkość maksymalna | 139.8 km/h |