Kawasaki ER-4n
Kawasaki ER-4n to motocykl drogowy o pojemności skokowej 399 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy. DOHC, 4 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 42 KM / 32 k, W przy 9500rpm. Maksymalny moment obrotowy: 37 Nm przy 7500 obr./min. Masa: 203 kg.
Lata produkcji
2015
Pojemność
399 ccm
Moc maksymalna
42 KM / 32 k, W przy 9500rpm
Moment obrotowy
37 Nm przy 7500 obr./min
Masa
203 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy. DOHC, 4 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki ER-4n |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy. DOHC, 4 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 399 ccm |
| Średnica x skok | 68.4 x 54.3 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa: ø34 mm x 2 Keihin |
| Układ zapłonowy | TCBI with digital advance |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 42 KM / 32 k, W przy 9500rpm |
| Moment obrotowy | 37 Nm przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|
Podwozie
| Rama | High-tensile steel, Rama obwodowa design |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41 mm Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Offset laydown single-shock with regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | 2x 300mm Tarczas 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza |
| Opona przednia | 120/70ZR17 |
| Opona tylna | 160/60ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1410 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 785 mm |
| Masa | 203 kg |
| Zbiornik paliwa | 15 L |
Pozostałe dane
| Final Srive | Łańcuch |
|---|---|
| Gear Ratio | 1st 3.000 (42/14)2nd2.167 (39/18)3rd1.640 (41/25)4th1.360 (34/25)5th1.192 (31/26)6th1.040 (26/25) |
| Prześwit | 145 mm |