Kawasaki ER-6f
Kawasaki ER-6f to motocykl drogowy o pojemności skokowej 649 ccm. Jednostka napędowa: Four stroke, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 72.1 KM przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 66 Nm / 6.7 m-kg przy 7000 obr./min. Masa: 209 kg.
Lata produkcji
2015
Pojemność
649 ccm
Moc maksymalna
72.1 KM przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
66 Nm / 6.7 m-kg przy 7000 obr./min
Masa
209 kg
Typ silnika
Four stroke, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki ER-6f |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015 |
Silnik
| Typ silnika | Four stroke, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 649 ccm |
| Średnica x skok | 83 X 60mm |
| Stopień sprężania | 11.3;1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą, |
| Układ zasilania | 2x 38mm Elektroniczny wtrysk paliwa Keihin |
| Układ zapłonowy | Digital TCBI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 72.1 KM przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 66 Nm / 6.7 m-kg przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
Podwozie
| Rama | Rama obwodowa, high-tensile steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41 mm Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Offset laydown single-shock with regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | 2x 300mm Tarczas 2 piston Calipers |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza 1 piston Caliper |
| Opona przednia | 120/70ZR17 |
| Opona tylna | 160/60ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1410 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 805 mm |
| Masa | 209 kg |
| Zbiornik paliwa | 16 L |
Pozostałe dane
| Engine Oil | Synthetic, 10-40 |
|---|---|
| Spark Plug | NGK, CR9EIA-9 |
| Gear Ratio | 1st 2.438 (39/16) 2nd 1.714 (36/21) 3rd 1.333 (32/24) 4th 1.111 (30/27) 5th 0.966 (28/29) 6th 0.852 (23/27) |
| Dimension | Length 2105 mm / 82.9 in, Width 760 mm / 29.9 in, Height 1210 mm |
| Prześwit | 130 mm |