Kawasaki EX 400 Ninja
Kawasaki EX 400 Ninja to motocykl drogowy o pojemności skokowej 398 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinders, DOHC, 4 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 50 KM / 36.5 k, W przy 10500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 3.6 kgf-m przy 9000 obr./min. Masa: 177 kg.
Lata produkcji
1994-
Pojemność
398 ccm
Moc maksymalna
50 KM / 36.5 k, W przy 10500 obr./min
Moment obrotowy
3.6 kgf-m przy 9000 obr./min
Masa
177 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinders, DOHC, 4 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki EX 400 Ninja |
|---|---|
| Rok produkcji | 1994- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinders, DOHC, 4 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 398 ccm |
| Średnica x skok | 70 х 51.8 mm |
| Stopień sprężania | 10.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Układ zapłonowy | TCI (Transistor Controlled Ignition) |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 50 KM / 36.5 k, W przy 10500 obr./min |
| Moment obrotowy | 3.6 kgf-m przy 9000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Iron, Rama podwójna kołyskowa frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 38mm Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Swinging arm, single shock regulowane for napięcie wstępne sprężyny |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza |
| Opona przednia | 110/70-17 |
| Opona tylna | 130/70-17 |
Wymiary i masa
| Masa | 177 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 16 L |