Kawasaki FX 400R
Kawasaki FX 400R to motocykl drogowy o pojemności skokowej 398 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny s, DOHC, 4 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 59 KM /43.1k, W przy 12000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 3.6 kgf-m / 35.3 Nm przy 10500 obr./min. Masa: 170 kg.
Lata produkcji
1985-88
Pojemność
398 ccm
Moc maksymalna
59 KM /43.1k, W przy 12000 obr./min
Moment obrotowy
3.6 kgf-m / 35.3 Nm przy 10500 obr./min
Masa
170 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny s, DOHC, 4 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki FX 400R |
|---|---|
| Rok produkcji | 1985-88 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny s, DOHC, 4 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 398 ccm |
| Średnica x skok | 56 х 40.4 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Gaźniki |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 59 KM /43.1k, W przy 12000 obr./min |
| Moment obrotowy | 3.6 kgf-m / 35.3 Nm przy 10500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swinging arm |
| Hamulce przednie | 2x Tarczas |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza |
| Opona przednia | 100/90-16 |
| Opona tylna | 120/90-16 |
Wymiary i masa
| Masa | 170 kg |
|---|