Kawasaki G3-SS
Kawasaki G3-SS to motocykl drogowy o pojemności skokowej 89 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy, Rotary valves. Moc maksymalna wynosi 10.5 KM / 7.7 k, W) przy 8000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 0.98 Nm przy 7000 obr./min. Masa: 83.0 kg.
Lata produkcji
1969-73
Pojemność
89 ccm
Moc maksymalna
10.5 KM / 7.7 k, W) przy 8000 obr./min
Moment obrotowy
0.98 Nm przy 7000 obr./min
Masa
83.0 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy, Rotary valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki G3-SS |
|---|---|
| Rok produkcji | 1969-73 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy, Rotary valves |
|---|---|
| Pojemność | 89 ccm |
| Średnica x skok | 47.0 x 51.8 mm |
| Stopień sprężania | 7.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Mikuni VM19SC Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Points |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 10.5 KM / 7.7 k, W) przy 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | 0.98 Nm przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Standardowe froks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 2.75 -18 |
| Opona tylna | 2.75 -18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1150 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 770 mm |
| Masa | 83.0 kg |
| Zbiornik paliwa | 8.6 L |