Kawasaki GPz
Kawasaki GPz to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1089 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 2 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 120 KM / 87.6 k, W przy 8750 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 10.2 kgf-m / 99.9 Nm przy 7000 obr./min. Masa: 261 kg.
Lata produkcji
1985
Pojemność
1089 ccm
Moc maksymalna
120 KM / 87.6 k, W przy 8750 obr./min
Moment obrotowy
10.2 kgf-m / 99.9 Nm przy 7000 obr./min
Masa
261 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 2 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki GPz |
|---|---|
| Rok produkcji | 1985 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 2 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 1089 ccm |
| Średnica x skok | 72.5 x 66 mm |
| Stopień sprężania | 8.9:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Digital Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Battery powered inductive magnetically triggered. |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 120 KM / 87.6 k, W przy 8750 obr./min |
| Moment obrotowy | 10.2 kgf-m / 99.9 Nm przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 37mm Kayaba hydraulicznaally activated air drive abutments for air pressure |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Single air assisted shock regulowane for reload damping |
| Hamulce przednie | 2x 236mm Tarczas 1 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 236mm Tarcza1 caliper |
| Opona przednia | 110/90 V18 |
| Opona tylna | 130/90 V17 |
Wymiary i masa
| Masa | 261 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 20 L |
Pozostałe dane
| Standing¼Mile | 11.0 sec / 123.5 mph |
|---|---|
| Road Test | Bike 1983Cycle Magazine, Motosprint 1983 Group test |