Kawasaki GPz 250
Kawasaki GPz 250 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 248 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw Dwucylindrowy rzędowy SOHC. Moc maksymalna wynosi 33 KM / 26.4 k, W przy 10500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 2.3 kgf-m / 22.5 Nm przy 9500 obr./min.
Lata produkcji
1983-85
Pojemność
248 ccm
Moc maksymalna
33 KM / 26.4 k, W przy 10500 obr./min
Moment obrotowy
2.3 kgf-m / 22.5 Nm przy 9500 obr./min
Typ silnika
Czterosuw Dwucylindrowy rzędowy SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Kawasaki GPz 250 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1983-85 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw Dwucylindrowy rzędowy SOHC |
|---|---|
| Pojemność | 248 ccm |
| Średnica x skok | 55 х 52.4 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 2x Keihin CVK32, Constant velocity, membranowa-type. |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny advance |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 33 KM / 26.4 k, W przy 10500 obr./min |
| Moment obrotowy | 2.3 kgf-m / 22.5 Nm przy 9500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-Tarcza, manual, cable-actuated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Tubular kratownicowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna telescoping fork |
| Zawieszenie tylne | Uni-Trak single-shock system |
| Hamulce przednie | 2x Tarczas |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza |
| Opona przednia | 90/90-18 |
| Opona tylna | 110/80-18 |
Wymiary i masa
| Zbiornik paliwa | 17 L |
|---|
Pozostałe dane
| Spark Plug | NGK C8HA or ND U24FS-L (Canada: NGK CR8HS or ND U24FSR-U) |
|---|---|
| Dry-Weight | 146 kg |